PM shop - poštovné a balné:

Dobírka CZ:                 - od 119Kč
Platba na účet CZ:       - od 69Kč
Do ceny 880Kč automaticky pojištěno

Nad 2000 Kč zdarma (platí pro CZ)
Podrobné info: Informace k nákupu
Tento “kurz“, autor těchto www, sepsal již v r. 2000 a od r. 2008 je zde v jednodušší verzi k dispozici. Vhodný je pro spíše začínající modeláře. Preferovány jsou zde jednoduché postupy, ke kterým nepotřebujete žádné speciální a drahé pomůcky, ani nemusíte být “superlepič“. Takže se nechejte inspirovat a alespoň něco si vyzkoušejte.
papermanie@email.cz , nebo ↓
Veldovy stránky o papírových modelech

Veldovy stránky o papírových modelech
Chcete-li PM stránky podpořit na svých www, rozklikněte si nadpis tohoto panelu a zkopírujte si HTML kód loga stránek pro uložení živého odkazu na vaše stránky.
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 

ZÁKLADNÍ INFO O “PM“ SHOPU

ZÁKLADNÍ INFORMACE O E-SHOPU STRÁNEK PAPERMANIE.CZ
Jako doplněk těchto stránek, zde najdete modelářsko-sběratelský obchod, ve formě běžného internetového e-shopu, který zde byl spuštěn, jako reakce na četné dotazy a žádosti modelářů, kteří hledali možnost sehnání starších vystřihovánek z ABC.. V nabídce najdete hlavně vystřihovánky a papírové modely, v přehledně sestavených prodejních kategoriích, ze kterých si můžete vybrat třeba jen tu kategorii, která vás konkrétně zajímá nebo si v klidu a postupně projít vše. U každé nabídky máte základní popis, včetně náhledu dílů a u většiny modelů vidíte, jak vypadají slepené. Hlavní nabídku tvoří modely a vystřihovánky z časopisu ABC, případně i něco málo od jiných českých a zahraničních časopisů. Dále zde najdete v menším množství vystřihovánky dalších českých a zahraničních vydavatelů a časopisů, které jsou tzv. z “druhé ruky“ (tzn. že se jedná se vlastně o bazarové/antikvariátové zboží, i když jsou mnohé jako nové). Občas zde najdete i nějaký ten tzv. “vyprodaný model“, to jsou modely, které jsou delší dobu v běžné prodejní síti i u vydavatele vyprodány, ale je o ně stále větší zájem. Ty jsou samozřejmě mnohem dražší, než za původní ceny (i mnohanásobně) a je jen na kupujícím, zda si model/ly za vyšší cenu koupí. Rovněž jsou vyšší i ceny u modelů, které pochází ze zahraničí.
Samozřejmostí je nákupní doklad ke každé objednávce (bude zaslán na email zadaný kupujícím v objednávce), včetně dalších výhod běžného e-shopu a s kupujícím o vyřízení objednávky komunikujeme v několika emailech.

Upozornění:
Návody k vystřihovánkám,
z důvodu přispívání k ochraně životního prostředí netiskneme a ke většině modelů z ABC zasíláme návody (pokud nejsou dodané s vystřihovánkou, nebo nejsou součástí vystřhovací stránky), v elektronické podobě na email, uvedený v objednávce.
Jako balící materiál je využívána recyklace pevného kartonu a vystřihovánky jsou zabaleny tak, jak bychom je chtěli mít zabaleny my sami, protože i my jsme modeláři - čili žádné bublinkové nebo papírové obálky bez výztuže, ale pevný kartonový obal s vnitřní výztuží.
Všechny vystřihovánky jsou pouze originály, vyjmuté z časopisů, nebo od jiných vydavatelů a pro prodej jsou vybírány v co nejlepší kvalitě. Nelze ale ovlivnit kvalitu tisku a papíru u dobových/starších modelů z ABC či jiných časopisů, případně jiných historických výtisků vystřihovánek. Pokud má model přece jen nějaké nestandardní vady, je to uvedeno v popisu zboží. V ostatních případech je stav starších, případně historických vyystřihovánek úměrný svému stáří a kvalitě tisku v době vydání.
Další informace (jak objednat, poštovné, způsoby platby, dodání, podmínky pro slovenské zájemce atd.), najdete v rubrice Informace k nákupu.
PM shop není zprostředkovatelská agentura a vystřihovánky na přání, neshání a shánět nebude. Nabízeny jsou pouze vystřihovánky (případně jiné zboží) z dlouholeté sbírky majitele a provozovatele těchto stránek a PM shopu, která je v současnosti nepravidelně doplňována i pro účely prodeje.
PM shop nemusí být dostupný nepřetržitě a jak je uvedeno výše, jde jen o doplněk stránek, nejde tedy o gigant s desítkami nebo stovkami zaměstnanců a vliv na provoz může mít nemoc, dovolená, nutná údrža, doplňování nabídek, či jiné podobné odstávky, případně vliv třetích stran tzn. i možné problémy ze strany webhostingu.
S platností od 01.01.2017 je upravena pracovní doba PM shopu a o víkendech a svátcích bude nepravidelně většinou vypnutý, tzn. že nebude na stránkách dostupný.

Před nákupem a odesláním objednávky, je kupujícímu důrazně doporučeno se ve vlastním zájmu, seznámit s Obchodními podmínkami, Informacemi o ochraně osobních údajů, Reklamačním řádem a Informacemi k nákupu - a kupující bere na vědomí, že odesláním objednávky, se všemi těmito dokumenty vyjadřuje bezvýhradný souhlas.

Doufáme, že zde nabízené vystřihovánky (případně i další sběratelské zboží), vás zaujmou a občas se do PM shopu vrátíte a něco si zakoupíte. Soukromé dotazy/vzkazy týkající se PM shopu, nebo stránek PM, zasílejte ze Vzkazníku pro autora (levý panel dole), nebo na papermanie@email.cz. Dotazy ke konkrétním objednávkám vždy tlačítkem  “odpovědět“ v emailu s objednávkou. Přejeme vám příjemný výběr a dobrý nákup, kterým podpoříte řádného prodejce, který vám na těchto stránkách dává vždy mnohem více než pouhé zaslání strohých seznamů s vystřihovánkami.

Líbí se vám tyto stránky?

V Návštěvní knize, můžete zanechat veřejný vzkaz týkající se těchto stránek Návštěvní kniha. Pro soukromé vzkazy využijte Vzkazník pro autora.


 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
“Svět papírových modelů“  ►►►
MPMPM - museum.png
PA logo 1.png
DF - pap. modelarstvi.png
ABC logo.png
Creative Canon.png
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kopírování, úpravy, či jiné použití původních textů, částí textů, fotografií, obrázků, či jiných souborů z těchto stránek do jiných www, textových materiálů a digitálních nosičů mimo tyto stránky, je povoleno pouze s písemným souhlasem autora těchto stránek a s uvedením těchto www jako zdroje. © Jiří Velocha 2007 - 2019.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one