PM shop - poštovné a balné:

Dobírka CZ:                 -     134Kč
Platba na účet CZ:       -      74Kč
Do ceny 940Kč automaticky pojištěno

Od 1900Kč zaslání v CZ zdarma
Podrobné info: CENÍK POŠTOVNÉHO
Tento “kurz“, autor těchto www, sepsal již v r. 2000 a od r. 2008 je zde v jednodušší verzi k dispozici. Vhodný je pro spíše začínající modeláře. Preferovány jsou zde jednoduché postupy, ke kterým nepotřebujete žádné speciální a drahé pomůcky, ani nemusíte být “superlepič“. Takže se nechejte inspirovat a alespoň něco si vyzkoušejte.
papermanie@email.cz , nebo ↓
Kód: SA1420
Dostupnost: Skladem
798.00 Kč
Stavby k autodráze (I.)

Výrobce:            ABC
Měřítko:             1:32
Stránek s díly:    15 x A4! + 2xA4 navíc část I.
Poznámka:       autor R.Vyškovský (spoluautor P.Blecha). Nabízený soubor je v pěkném stavu a vycházel v ABC v letech 1974-77! Obsahuje všechny objekty na fotu: depo, věž časoměřičů, tribunu, start a cíl -  část I. z ročníku 18 má původní velikost, v roč.19 byla část I. z neznámých důvodů vydána znovu o něco zmenšena, a dostanete ji také (2x A4 navíc) aby jste asi mohli vybrat velikost. Perfektní doplněk i k současným autodráhám, nebo např. jako doplněk k papírovým modelům formulí F1 a aut z ABC (k F1 by bylo nutno zvětšit na měř. 1:24). A že jsou tam staré relklamy např. na zubní pasty? V současné době určitě není problém vytvořit v PC reklamy současné, nebo reklamy odpovídající typu autíček apod :). Návody na email.
12.08.2020 17:24:13
Jiří Velocha

Líbí se vám tyto stránky?

Chcete-li tyto stránky podpořit, zkopírujte si jeden ze dvou HTML kódů loga Papermanie stránek 

 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 

“Svět papírových modelů“  

PA logo 1.png
DF - pap. modelarstvi.png
ABC logo.png
MPMPM - museum.png
Creative Canon.png
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kopírování, úpravy, či jiné použití původních textů, částí textů, fotografií, obrázků, či jiných souborů z těchto stránek do jiných www, textových materiálů a digitálních nosičů mimo tyto stránky, je povoleno pouze s písemným souhlasem autora těchto stránek a s uvedením těchto www jako zdroje. © Jiří Velocha 2021.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one