PM shop - poštovné a balné:

Dobírka CZ:                 -     139Kč
Doporučeně CZ:         -      77Kč
Od 1900Kč zaslání v CZ zdarma
Podrobné info: CENÍK POŠTOVNÉHO
Tento “kurz“, autor těchto www, sepsal již v r. 2000 a od r. 2008 je zde v jednodušší verzi k dispozici. Vhodný je pro spíše začínající modeláře. Preferovány jsou zde jednoduché postupy, ke kterým nepotřebujete žádné speciální a drahé pomůcky, ani nemusíte být “superlepič“. Takže se nechejte inspirovat a alespoň něco si vyzkoušejte.
papermanie@email.cz , nebo ↓
Kód: SAabc0932a
Dostupnost: Skladem
48.00 Kč
Varianta
Lodní mlýn 

Výrobce:          ABC 
Měřítko:           1:150
Stránek s díly:  2 x A4
Poznámka:      autor R.Vyškovský. Zajímavá vystřihovánka - tyto stavby se ve velkém množství a různých variantách (nízké, i vysoké) stavěly v dřívějších dobách na českých i slovenských řekách, i v řadě vedle sebe (viz. foto níže - lodní mlýny na řece Váh / Slovensko). Jde o raritní bezpilířové stavby na lodním základu, které se bez problému daly podle potřeby přesunovat s ohledem na sílu a průtok vody v řece. K břehu byly volně upoutány řetězy a lany.
** POZOR ** u verze ze speciálu 1997 je na jedné polovině dílu střechy je tisková vada z výroby. Ve všech výtiscích je nápis nesouvisející s touto vystřihovánkou - viz. foto, je třeba si vytisknout kousek dílu střechy k zaretušování nápisu!
Lodní mlýny na Váhu.jpg
05.02.2022 13:37:40
Jiří Velocha

Líbí se vám tyto stránky?

Chcete-li tyto stránky podpořit, zkopírujte si jeden ze dvou HTML kódů loga Papermanie stránek 

 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 

“Svět papírových modelů“  

PA logo 1.png
DF - pap. modelarstvi.png
ABC logo.png
MPMPM - museum.png
Creative Canon.png
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

© Jiří Velocha 2007-2022 Papermanie.cz - kopírování, úpravy, nebo jiné použití původních textů, částí textů, fotografií, obrázků, či jiných souborů z těchto stránek do jiných www, textových materiálů a digitálních nosičů mimo tyto stránky, je povoleno pouze s písemným souhlasem autora těchto stránek a s uvedením těchto www jako zdroje. Komerční subjekty si pro přebírání obsahu dohodnou předem podmínky, viz. kontakty. 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one