PM shop - poštovné a balné:

Dobírka CZ:                 -     134Kč
Platba na účet CZ:       -      74Kč
Do ceny 940Kč automaticky pojištěno

Od 1900Kč zaslání v CZ zdarma
Podrobné info: CENÍK POŠTOVNÉHO
Tento “kurz“, autor těchto www, sepsal již v r. 2000 a od r. 2008 je zde v jednodušší verzi k dispozici. Vhodný je pro spíše začínající modeláře. Preferovány jsou zde jednoduché postupy, ke kterým nepotřebujete žádné speciální a drahé pomůcky, ani nemusíte být “superlepič“. Takže se nechejte inspirovat a alespoň něco si vyzkoušejte.
papermanie@email.cz , nebo ↓
Kód: SA1418
Dostupnost: Skladem
1118.00 Kč
Malá MPR  - vůbec první vydání městské památkové rezervace (MPR 0) + dárek 

Výrobce:            ABC
Měřítko:             1:150
Stránek s díly:   7,8 x A4
Poznámka:      V současnosti sběrateli ceněný soubor staveb Městské památkové rezervace, jež se mohly sestavit do podoby malého náměstíčka (dle vlastního návrhu, nebo podle několika návrhů v návodu) - později se souboru začalo říkat “Malá MPR“ nebo “MPR 0“. Na rozdíl od “Velké MPR“ obsahuje tento soubor městských staveb celkem pouze 8 objektů - 6 domů, radnice a kašna - pozor, na fotu sestaveného modelu je jeden stejný dům navíc a je označen červeným křížkem. Sestava je nabízena tak jak vyšla v ABC tj. se šesti domy a komplet originál návody vše ve velmi dobrém stavu. Celý soubor vycházel postupně v ABC roč. 20+21 / rok 1976-77.  Autorem kompletu není nikdo jiný než pan arch. Richard Vyškovský.
 
**** DÁREK ZDARMA - Časopis Státní opera s modelem Státní opery v měř. 1:500 - model je do série dvou modýlků Národní divadlo a Národní muzeum, vydaných v ABC (viz. obr. níže) **** UPOZORNĚNÍ - v případě zakoupení více zboží s tímto dárkem, lze získat pouze jeden tento dárek *****
Státní opera

Státní opera

24.04.2021 00:00:30
Jiří Velocha

Líbí se vám tyto stránky?

Chcete-li tyto stránky podpořit, zkopírujte si jeden ze dvou HTML kódů loga Papermanie stránek 

 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 

“Svět papírových modelů“  

PA logo 1.png
DF - pap. modelarstvi.png
ABC logo.png
MPMPM - museum.png
Creative Canon.png
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kopírování, úpravy, či jiné použití původních textů, částí textů, fotografií, obrázků, či jiných souborů z těchto stránek do jiných www, textových materiálů a digitálních nosičů mimo tyto stránky, je povoleno pouze s písemným souhlasem autora těchto stránek a s uvedením těchto www jako zdroje. © Jiří Velocha 2021.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one