PM shop - poštovné a balné:

Dobírka CZ:                 -     139Kč
Doporučeně CZ:         -      77Kč
Od 1900Kč zaslání v CZ zdarma
Podrobné info: CENÍK POŠTOVNÉHO
Tento “kurz“, autor těchto www, sepsal již v r. 2000 a od r. 2008 je zde v jednodušší verzi k dispozici. Vhodný je pro spíše začínající modeláře. Preferovány jsou zde jednoduché postupy, ke kterým nepotřebujete žádné speciální a drahé pomůcky, ani nemusíte být “superlepič“. Takže se nechejte inspirovat a alespoň něco si vyzkoušejte.
papermanie@email.cz , nebo ↓
Kód: CKabcSPVJV
Dostupnost: Skladem
1299.00 Kč
Speciál Vynálezy Julese Verna
 
Vydavatel:          ABC  / CZ
Měřítko:             různé
Stránek s díly:   43 x A4 - Speciál je jako nový a je v podobě tak, jak byl původně vydán, tj. ve třech jednotlivých sešitech každý sešitý kovovými sponkami (2x sešit s vystřihovánkami + 1x sešit s obálkou, návody a popisem předloh viz. nabídkové foto).
Poznámka:      vydáno v r.2005 (již jen obtížně dostupné) - obsahuje celkem 12 krásných modelů od autora L. Badalce, M. Dudáše a M.Čiháka. Náhledové obrázky s názvy modelů vidíte na obr. 2 níže, stejně jako ukázku několika stránek modelů. V článcíh obsahu  si můžete přečíst texty o předlohách těchto strojů, od spisovatele Ondřeje Nefa.
Special-Vynalezy_JV L.jpg
VJV 01 L.jpg
VJV 02 L.jpg
VJV 03 L.jpg
01.02.2022 11:14:04
Jiří Velocha

Líbí se vám tyto stránky?

Chcete-li tyto stránky podpořit, zkopírujte si jeden ze dvou HTML kódů loga Papermanie stránek 

 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 

“Svět papírových modelů“  

PA logo 1.png
DF - pap. modelarstvi.png
ABC logo.png
MPMPM - museum.png
Creative Canon.png
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

© Jiří Velocha 2007-2022 Papermanie.cz - kopírování, úpravy, nebo jiné použití původních textů, částí textů, fotografií, obrázků, či jiných souborů z těchto stránek do jiných www, textových materiálů a digitálních nosičů mimo tyto stránky, je povoleno pouze s písemným souhlasem autora těchto stránek a s uvedením těchto www jako zdroje. Komerční subjekty si pro přebírání obsahu dohodnou předem podmínky, viz. kontakty. 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one