PM shop - poštovné a balné:

Dobírka CZ:                 - od 119Kč
Platba na účet CZ:       - od 69Kč
Do ceny 880Kč automaticky pojištěno

Nad 2000 Kč zdarma (platí pro CZ)
Podrobné info: Informace k nákupu
Tento “kurz“, autor těchto www, sepsal již v r. 2000 a od r. 2008 je zde v jednodušší verzi k dispozici. Vhodný je pro spíše začínající modeláře. Preferovány jsou zde jednoduché postupy, ke kterým nepotřebujete žádné speciální a drahé pomůcky, ani nemusíte být “superlepič“. Takže se nechejte inspirovat a alespoň něco si vyzkoušejte.
papermanie@email.cz , nebo ↓
V Návštěvní knize, můžete zanechat veřejný vzkaz týkající se těchto stránek Návštěvní kniha. Pro soukromé vzkazy využijte Vzkazník pro autora.
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
Veldovy stránky o papírových modelech

Veldovy stránky o papírových modelech
Chcete-li PM stránky podpořit na svých www, rozklikněte si nadpis tohoto panelu a zkopírujte si HTML kód loga stránek pro uložení živého odkazu na vaše stránky.
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 

Líbí se vám tyto stránky?

Klikněte na jednu z možností pro hlasování.
------------------------------------------
HRAJTE O MODEL S PODPISEM KRÁLE RICHARDA
01.03.2019 - Máte ůčet na Facebooku? Sbíráte zajímavé papírové modely, nebo byste měli rádi model s podpisem pana arch. Vyškovského? Mrkněte na naše FB stránky. Jak jistě mnozí víte, je letošní rok, rokem nejznámějšího tvůrce vystřihovánek Richarda Vyškovského. PM stránky pro vás připravily po dobu 5. měsíců březen až červenec, soutěže, které se budou vztahovat k jeho vydaným vystřihovánkám v časopise ABC. V každém z uvedených měsíců, může účastník soutěže, vylosovaný ze správných odpovědí, získat model Horkovzdušného balonu s autorovým podpisem. Podrobněji zde:  O podpis krále Richarda
20190102150138-339817-v.png
SOUTĚŽE A VÝSTAVY

26.02.2019 - na jubilejní 15. ročník papírácké akce Papír show Ostrava 2019, se na Vás těší organizátoři, této mezinárodní modelářské soutěžní výstavy. jako každý rok bude k vidění spousta krásných modelů za účasti českých i zahraničních soutěžících. Takže datum 22.03.-23.03.2019 si poznamenejte a přijeďte se do Ostravy podívat. Veškeré propozice najete zde: Ostrava 2019
1-1.png
 

13.01.2019 - jednu z prvních výstav k devadesátinám Richarda Vyškovského, můžete shlédnout již od 19.01.2019 v Přešticích.
50170697_1275618092579545_4137347665593630720_n.jpg

07.01.2019 -   tento rok, pro papírové modeláře nastupuje jako “rok krále“, protože v tomto roce slaví významné životní jubileum 90let, pan arch. Richard Vyškovský. Co se chystá s touto významnou událostí, si můžete prostudovat zde: Výstavy papírových modelů „RV90“
Rovněž PM stránky se přidají několika “akcičkami“ (soutěžemi na těchto stránkách) v této souvislosti a nejen v souvislosti s R.V. ale i v souvislosti s provozovatelem těchto stránek - i on je letos “kulatý“ ve stejném měsíci jako pan R,Vyškovský.
Beze jména.png
NOVĚ KE STAŽENÍ ČESKÝ HRAD ROKŠTEJN

20.01.2019 - dnes byl do rubriky Stáhni model, přidán modýlek českého, přesněji, moravského hradu Rokštejn. Model byl vypracován asi před deseti lety autorem Františkem Nevoralem, a s jeho svolením si model můžete stáhnout přímo z našich stránek zde. Rokštejn.
 
20091124194406-56842-full..jpg
PM SHOP, PO VÁNOČNÍ ODSTÁVCE OPĚT V PROVOZU

10.01.2019 - po měsíční vánoční přestávce, přišel čas opět otevřít náš PM shop. Co na kupující čeká? V nabídce najdete nově spoustu modelů, které byly vyprodány během loňského roku a to jak starých tak novějších. K tomu spoustu od renomovaných vydavatelů např. RW, něco od PMHT a dalších. Nějaké ty vyprodané, včetně málo dostupných modelů z ABC. Jen upozorňujeme, že opravdu zajímavé a vyhledávané  modely jsou v nabídce pouze v jednom max. dvou kusech, takže opět “kdo dřív přijde, ten dřív lepí“

 
PM shop různé - postcard.jpg
Na skladě se nám sešlo i více vystřihovánek ze slovenského časopisu Fifík, proto jsme pro ně vytvořili samostatnou nabídkovou rubriku, ve které najdete i jiné vystřihovánky z Fifíka než na fotu.
Na obrázcích ukázka z nabídky, kterou najdete zde: PM shop.
Fifík postkard II..jpg
TATRA 148 - VYSOKOZDVIŽNÁ POŽÁRNÍ PLOŠINA

28.09.2018 - na našich FB stránkách a YouTube kanále najdete nové fotovideo s Tatrou 148 vysokozdvižnou plošinou. Model vytvořil pan R.Vyškovský a původní vydání, ze kterého byl model slepen, vyšlo v ABC roč.28 v r.1983. Slepil J.Vel.st.
Tatra 148 16..JPG
STÁHNĚTE SI STARÉ NÁDRAŽÍ Z NĚMECKA

19.06.2018 - V našem rozcestníku s odkazy na volně stažitelné vystřihovánky, nově ke stažení staré nádraží z německa v měř. 1:87. Více viz. rubrika Stáhni model.
Beze jména.jpg
PAPÍROVÉ MAŠINKY MŮŽETE POUŽÍT I DO SVÉHO MINIKOLEJIŠTĚ
13.04.2018 - Na našem YouTube kanále a FB stánkách, najdete nové fotovideo, na kterém si můžete prohlédnout fota úpravy papírové lokomotivy ř.499 “Kyklop“ pro železnici velikosti “N“ tj. na měř. 1:160 z původního papírového modelu v měř. 1:87. Podívat se můžete tady: “papírový Kyklop měř.1:160“
Pohlednice Kyklop.jpg
MODELÁŘSKÝ “ŠOK“ ZDARMA KE STAŽENÍ LUNÁRNÍ MODUL Z APOLLA 13

08.11.2017 - Vyhledal jsem pro vás opravdový “šok“ v podobě modelu ke stažení. Takže nebudu chodit kolem horké kaše a doporučuji navštívit rubriku Stáhni model a otevřít si stránku s odkazem, to co je na tomto fotu je jen “slabý odvar“ toho co vás čeká .. :).
595x.jpg
JAWA 250 “PÉRÁK“ - PAPÍRÁCKÁ RENOVACE
08.10.2017 - Model je původem z ABC, ale oproti původní verzi je o něco zvětšen a je na něm provedeno několik úprav včetně nátěru. Tento stroj byl v mnoha obměnách vyráběn v letech 1946 - 1956. Mnohdy byly obměny pouze např. v typu štítku na vidlicích, jiné uchycení blatníků, různé typy spínací skříňky apod. Takže model nepředstavuje konkrétní typ se všemi maličkostmi, ale spíše hlavní podobu tohoto stroje. Slepení modelu J. Velocha ml. , sestříhání a kompletace videa J.Velocha st. Video najdete na našem You Tube kanále zde: Jawa Pérák.

 
Jawa 250 Pérák..JPG
SLEDUJTE NAŠE FB STRÁNKY

Dovoluji si upozornit na naše facebookové stránky zde: Papermanie na Facebooku. I tam najdete spoustu zajímavostí a např. fotek a videí, které nejsou zveřejněny zde na domovských stránkách. Dále i nově papíráckou skupinu našich stránek: Lepíme papírové modely z ABC pro fanoušky a jejich fota modelů z ABC. Těším se na návštěvu a vaše “lajky“ :).
Logo PM oznamovací.jpg

Kopírování, úpravy, či jiné použití původních textů, částí textů, fotografií, obrázků, či jiných souborů z těchto stránek do jiných www, textových materiálů a digitálních nosičů mimo tyto stránky, je povoleno pouze s písemným souhlasem autora těchto stránek a s uvedením těchto www jako zdroje. © Jiří Velocha 2007 - 2019.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one