PM shop - poštovné a balné:

Dobírka CZ:                 - od 119Kč
Platba na účet CZ:       - od 69Kč
Do ceny 880Kč automaticky pojištěno

Nad 2000 Kč zdarma (platí pro CZ)
Podrobné info: Informace k nákupu
Tento kurz vznikl již v r. 2000. Bylo dohodnuto zveřejnění v časopise ABC, ale z důvodu změny majitele vydavatelství, nebylo zveřejnění zrealizováno a kurz, je tedy od r. 2008 v jednodušší verzi k dispozici na těchto stránkách. Preferovány jsou zde jednoduché postupy, ke kterým nepotřebujete žádné speciální a drahé pomůcky, ani nemusíte být “superlepič“. Takže se nechejte inspirovat a alespoň něco si vyzkoušejte.
papermanie@email.cz , nebo ↓
V Návštěvní knize, můžete zanechat veřejný vzkaz týkající se těchto stránek Návštěvní kniha. Pro soukromé vzkazy využijte Vzkazník pro autora.
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
Veldovy stránky o papírových modelech

Veldovy stránky o papírových modelech
Chcete-li PM stránky podpořit na svých www, rozklikněte si nadpis tohoto panelu a zkopírujte si HTML kód loga stránek pro uložení živého odkazu na vaše stránky.
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 

Líbí se vám tyto stránky?

Klikněte na jednu z možností pro hlasování.
------------------------------------------
Papermanie je i na Facebooku a múžete mrknout na FB stránku těchto www - pro prohlížení, přídání příspěvků, sdílení apod., je třeba být na FB registrován a přihlášen Papermanie Facebook
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
V této rubrice občas najdete zajímavé případně vyprodané vystřihovánky (nebo třeba i další použité modelářské aj. zboží), které si budete moci vydražit za vaši cenu, na kterou Vám bude vystaven nákupní doklad. A protože na řádných aukcích (ne Au. apod.), se většinou nabízejí položky od nějaké solidní částky (ne od koruny, ale mnohdy od opravdu vysoké sumy), tak i zde jsou nabídky od minimální částky, kterou jsme ochotni akceptovat. Pokud si tedy budete některou položku cenit více než naše minima, můžete si o ni zahrát.
PRAVIDLA A INFORMACE K ÚČASTI NA PM AUKCÍCH
01.) Pro účast na aukcích (možnost přihazování) musíte být na PM zaregistrováni a následně přihlášeni (k tomuto kroku jsme přistoupili z důvodu nekorektního jednání některých jedinců z volných přístupů k aukcím. Na konečnou částku jednotlivých aukcí, bude výherci vystaven nákupní doklad. Zaregistrovat / přihlásit se můžete pomocí panelu pod tímto textem s informacemi. Upozorňujeme, že pokud jste se již v minulosti registrovali na jiných stránkách pod hostingem Webgarden nebo na PM, a chcete použít stejnou emailovou adresu pro přihlášení je třeba použít heslo z této registrace jinak se nelze přihlásit. Chcete-li vytvořit novou registraci a již jste na nějaké stránce webgardenu registrováni, musíte použít jinou emailovou adresu, než při předešlé registraci, jinak vám systém registraci neumožní dokončit! Důrazně upozorňujeme na nutnost zálohování hesla. Pokud nezůstanete na PM aukcích přihlášeni, musíte vždy zadat email a heslo k přihlášení a zpřístupnění rubriky - bez přihlášení vám nebude rubrika “Aukce pro registrované“ přístupná. U přihlašovacího okénka je možnost zvolit “Neodhlašovat“ což zrychlí případný přístup pro další příhozy, nebo kontrolu. Pro vstup k aukcím můžete po přihlášení použít nadpis “Aktuálně probíhající aukce“ umístěným pod tímto textem s informaceni (bez přihlášení se otevře pouze text “stránka nenalezena“).
Z důvodu větší bezpečnosti soukromí doporučujeme pro registraci uvádět emailovou adresu s neutrálním názvem např. jirka@c.....m.cz  Emailové adresy, které obsahují příjmení registrujete a používáte na vlastní zodpovědnost.
02.) Abyste se mohli rozhodnout pro účast přihlášením, nebo případnou registraci, budou pod tímto informačním textem k dispozici fota s náhledy probíhajících aukcí a informací o jejich konci
03.)  Příhoz se provede po rozkliknutí nadpisu aukce o kterou je zájem a vepsáním částky příhozu, do textového pole. Následně příhoz potvrdíte tlačítkem “Odeslat“. Posledních deset příhozů bude viditelných pod nabídkami. Konec aktuálních aukcí, je uveden v konkrétní nabídce vedle vyvolávací ceny. Vaše identifikace bude přidána automaticky (váš email nebude zobrazen) - proto zadávejte pouze částku příhozu - jiné komentáře s textem jiným než částkou příhozu, nebo přidaným k částce, budou smazány a příhoz bude neplatný a to i zpětně.
04.) Minimální příhoz pro PM aukce je 10Kč, přičemž první příhoz může být vyvolávací cena. Proto si hlídejte další přihozené částky - nižší minimální příhoz znamená neplatnost tohoto příhozu a jeho smazání (a to i zpětně).
05.) Pokud u probíhající aukce nebude vložen první příhoz 30min před oficiálním koncem aukce, nebo bude vložen za méně než 30min před koncem, je aukce neplatná a bude  anulována/zrušena a to i zpětně. Nečekejte tedy na konec a přihazujte s dostatečným předstihem.
06.) Výhercem aukce, se stane přihazující, jehož příhoz bude pod aukcí zveřejněn jako poslední do oficiálního konce aukce a bude platný dle všech zde uvedených podmínek. Probíhající aukce jsou platné jen do času uvedeného u konkrétní nabídky, proto příhozy které dojdou po tomto čase ukončení, nebudou platné. Přihazujte tedy s dostatečným předstihem. Ukončené aukce budou pro kontrolu v rubrice viditelné vždy pouze 24hod po ukončení, poté budou automaticky znepřístupněny.
07.) Výherce bude do 24hod od ukončení aukce informován na email zadaný při registraci - což je zároveň kontrola platnosti výhry. Pokud do 24hod od ukončení neobdrží výherce tuto informační zprávu, zašle dotaz na email PM - viz. horní panel kontakty. Pokud výherce do 24hod od zaslání této info zprávy od PM nepotvrdí výhru, bude jeho výhra považována za neplatnou a bude zrušena. Může být vystavena později znovu, případně může být nabídnuta druhému přihazujícímu s nejvyšším příhozem. Proto je nejlépe výhru potvrdit ihned po přijetí informačního emailu od PM.
08.) Platba je možná pouze předem převodem z účtu výherce na účet PM shopu a to max. do 5ti kalendářních dnů od ukončení aukce (toto je dostatečná doba k převodu částky). Nebude-li v této době částka na účtu, platí část o zrušení výhry z bodu č.07. Odesláno bude v pevném kartonovém obalu do 7mi pracovních dnů od připsání celé částky (včetně poštovného) na účet.
09.) Poštovné a balné:
a) 69Kč - Doporučeně / u vyšší váhy než 2kg dle tarifů CZ pošty + balné. Pojištěno automaticky max. do 880Kč. Pokud si necháte zaslat vydražené zboží ve vyšší ceně jak 880Kč pouze doporučeně a dojde k poškození, nebo ztrátě, může být maximální náhrada do 880Kč (podle případného plnění od CZ pošty).
b) 150Kč - Balík do ruky / u konečné ceny více jak 880Kč, doporučujeme variantu s dodáním Balíkem do ruky a s pojištěním na plnou výši ceny vydraženého zboží, pojištění je v ceně služby.
10.) Příhozem souhlasíte s veškerými zde uvedenými podmínkami. Pokud nesouhlasíte s jakýmkoliv uvedeným bodem, nebo vyvolávací cenou, žádáme vás, abyste se nijak do aukcí nezapojovali a nijak je nekomentovali, protože aukce zde jsou vystaveny proto, abyste přihazovali a ne nad nimi vedli diskuzi.

Papermanie.cz si vyhrazuje právo, v případě potřeby tyto podmínky kdykoliv změnit. Případné dotazy související s aukcemi nám zasílejte na email stránek - viz. Kontakty (horní panel), budeme se snažit je zodpovědět co nejdříve.

Děkujeme za vaše příhozy a přejeme dobrou zábavu.
ZDE SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT / ZAREGISTROVAT PRO ÚČELY ZPŘÍSTUPNĚNÍ AUKCÍ
E-mail
Heslo
Aktuální aukce (foto níže) končí 24.05.2018 / 21:00:00hod
Aukce 14.05.018 PM L.jpg

Kopírování, úpravy, či jiné použití původních textů, částí textů, fotografií, obrázků, či jiných souborů z těchto stránek do jiných www, textových materiálů a digitálních nosičů mimo tyto stránky, je povoleno pouze s písemným souhlasem autora těchto stránek a s uvedením těchto www jako zdroje. © Jiří Velocha 2007 - 2018.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one