PM shop - poštovné a balné:

Dobírka CZ:                 - od 110Kč
Platba na účet CZ:       - od 59Kč
Do ceny 760Kč automaticky pojištěno

Nad 2000 Kč zdarma (platí pro CZ)
Podrobné info: Informace k nákupu
Zde si můžete zkusit vyhledat požadované vystřihovánky/zboží, zadáním jejich názvu.
*********************
 
Některé náhledy slepených modelů, umístěných v rozích fotografií nabídek PM shopu, jsou použity s laskavým svolením autorů fotografií pánů: S.Fajkuse + Papírová archeologie, Martina Čermáka, Michala Šimka, Radka Valeny, Lukáše, Miroslava Lisinoviče, Radka Vacka, Michala Vršanského, Jakuba Červeného, Miro, Dravec/Pavel, Jana Rükra, Milana Hromádko, Prďola, Pavla Rašky Všem děkuji a jejich galerie najdete pod jejich jmény/nicky.
 
*********************
Tento kurz vznikl již v r. 2000. Bylo dohodnuto zveřejnění v časopise ABC, ale z důvodu změny majitele vydavatelství, nebylo zveřejnění zrealizováno a kurz, je tedy od r. 2008 v jednodušší verzi k dispozici na těchto stránkách. Preferovány jsou zde jednoduché postupy, ke kterým nepotřebujete žádné speciální a drahé pomůcky, ani nemusíte být “superlepič“. Takže se nechejte inspirovat a alespoň něco si vyzkoušejte.
V Návštěvní knize, můžete zanechat veřejný vzkaz týkající se těchto stránek Návštěvní kniha. Pro soukromé vzkazy využijte Vzkazník pro autora.
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
Veldovy stránky o papírových modelech

Veldovy stránky o papírových modelech
Pokud chcete mít na svých www, živý odkaz na tyto stránky, rozkliklikněte si nadpis tohoto panelu a zkopírujte si HTML kód loga stránek pro uložení na vaše stránky.
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 

Líbí se vám tyto stránky?

Klikněte na jednu z možností pro hlasování.
------------------------------------------
Papermanie je i na Facebooku a múžete mrknout na FB stránku těchto www - pro prohlížení, přídání příspěvků, sdílení apod., je třeba být na FB registrován a přihlášen.
 
*** CELOROČNÍ AKCE PAPERMANIE STRÁNEK ***
8.1.2017 - Jak si již někteří všimli (viz. horní obrázek) stránky www.papermanie.cz slaví letos 10. výročí oficiálního spuštění. V rámci tohoto výročí probíhá na PM celoroční akce, která potrvá od 09.01.2017 - 9.11.2017, ve které budou všechny objednávky (může jich být i více od jednoho kupujícího), které budou do 25.11.2017 řádně zaplaceny a jejichž hodnota bude minimálně 500Kč (nepočítá se poštovné) zařazeny do slosování 30.11.2017 a jeden výherce získá vyprodanou publikaci Papírový svět Richarda Vyškovského, ve které se seznámíte s tvorbou tohoto autora a podrobný seznam jeho vydaných vystřihovánek (do r. 2009) a model Cífkova statku, který byl po 30ti letech dokončen. * A POZOR * tato publikace je na zadní obálce opatřena vlastnoručním podpisem samotného mistra R.Vyškovského a hlavního autora této publikace, Ing. S.Fajkuse. Takže opravdový sběratelský “bonbónek“! AKCE PLATÍ POUZE PRO KUPUJÍCÍ Z CZ!
Papírový svět.jpg
MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA - ZLATÁ KNIHA VYSTŘIHOVÁNEK + AKCE NA SLEVU
12.6.2017 - Titul z dílny mistra R.Vyškovského a to Zlatá kniha vystřihovánek, která je již několik let vyprodána (vydána byla v r.2007), můžete získat s výzraznou slevou pokud při nákupu této knihy zadáte na konci objednávky slevový kód, získáte slevu 400Kč a poštovné zdarma. Platnost slevového kódu je do 30.6.2017 / 20.00hod. Knihu můžete koupit tady: Jiné vydavatelství . V detailu nabídky (po jejím rozkliknutí) najdete i potřebný kód.
 
ZKV I. L.jpg
OBLOUKOVÁ PRACOVNÍ LAMPA - domácí výroba

29.5.2017 - Dnes bych vám chtěl ukázat jak si vyrobit po domácku výbornou pracovní lampu nejen k modelařině. Pracovní postup jsem volně převzal z videa ČT. Tak mrkněte jak na to, na našich facebookových stránkách LED lampa.
Lampa 06.jpg
V PM SHOPU DOPLNĚNY KATEGORIE F1, VYSTŘIHOVÁNKY Z KNIH A JINÉ VYDAVATELSTVÍ
5.5.2017 - Do nabídky PM shopu, byly zařazeny modýlky z knih Vystřrihovačky III a Vystrihovačky I. slovenského vydavatele Perfekt  a českého vdavatele BBart ze Zlaté knihy vystřihovánek. Dále jsou přidány modely v rubrice JV - jiné vydavatelství (modely českých i zahraničních vydavatelů) a v rubrice Formule 1  byly přidány modely jak z ABC tak jiných vydavatelů. V případě zájmu s nákupem neotálejte, v drtivé většině jsou doplněné modely pouze v jednom kuse.
Upoutávka PM..jpg
Upoutávka PM.jpg
USA F-15 JEDNODUCHÝ A LÉTAJÍCÍ MODEL KE STAŽENÍ
01.05.2017 - Nenároční modeláři, najdou nově v rubrice  Stáhni model odkaz ke stažení zajímavého modelu letadélka, které je možno použít i jako házecí/létající maketu.
F-15.jpg
SLEDUJTE NAŠE FB STRÁNKY

29.3.2017 - Dovoluji si upozornit na naše facebookové stránky zde: Papermanie na Facebooku.  I tam najdete spoustu zajímavostí a např. fotek a videí, které nejsou zveřejněny zde na domovských stránkách.  Těším se na návštěvu a vaše “lajky“ :).
Logo PM oznamovací.jpg
PAPÍROVÁ ARCHEOLOGIE V KNIŽNÍ PODOBĚ POKRAČUJE
26.9.2016 - V sobotu 1.10.2016 vychází druhý díl knižní encyklopedie Papírová archeologie, ve kterém je zdokumentován hlavně časopis ABC z let 1970-76, tedy ročníky 15-20. V knize najdete celkem osm listů vystřihovánek z nichž nejzajímavější raritkou bude dosud nevydaný model historického nádraží Ríšov a vlaku z počátku 20. století v měřítku 1:160 od arch. Richarda Vyškovského, dále krabička na atlasy PA a 16 nových kartiček PA atlasu.
Tato kniha je již čtvrtým počinem “PA týmu“ nejznámějších CZ odborníků na papíráckou historii ABC, pánů, ing. Stanislava Fajkuse, Roberta Pavelky a Josefa Kropáčka. Už jen tyto jména jsou zárukou kvality a dobrého počtení.
27.10.2016 - aktualizace - video z křestu knihy můžete zkoukout zde: Křest PA II.
PA upoutávka.jpg
NOVÝ ROZHOVOR V RUBRICE “POKEC S AUTORY“

27.8.2016 - Pokračujeme v sérii rozhovorů s autory. Tentokráte jsem pokecal s autorem hlavně minimodelů v měř. 1:100, panem Františkem Sochorem. V článku si můžete prohlédnout, několik zajímavých dosud nezveřejněných fotografií a zasoutěžit si o model od Františka a stránek Papermanie.cz.
DSCN9679.1.jpg
V RUBRICE PŘÍBĚHY MODELÁŘŮ, NAJDETE NOVÝ PŘÍBĚH..

2.7.2016 - Nový modelářský příběh vás tentokráte seznámí se začátky M.Pauluse, kterého jsem vyzpovídal o jeho začátcích i některých zajímavostech kolem jeho papírových Ferrari. Článek si můžete přečíst po kliknutí na obrázek, nebo najetím přímo do rubriky Příběhy modelářů.
Ferrarino 14.jpg
PARNÍ LOKOMOTIVA 475.001 - KLASIKA Z ABC
27.6.2016 - Model sám o sobě není nic moc, čím by nějak zvlášť oslnil, ale chtěli jsme ukázat že právě i takové modely mohou být pro vás modeláře zajímavé, např. tím, že si vytvoříte na modýlku některé nakreslené prvky plasticky, i když co si budeme povídat, skrýt tak nějak původní kresby, bez přebarvení celého modelu, není zrovna jednoduché, ale v rozumných mezích to jde. Dále je model doplněn některými prvky, které na původním modelu nejsou. I toto byl dost oříšek, protože ani na internetu, není o tomto stroji dostatek materiálů, podle kterých by se model dal ještě více “vytunit“. Provedené úpravy nejsou tak náročné a v podstatě si s nimi může poradit kdokoliv. Takže posuďte zde na našich Facebookových stránkách: klik na obrázek. Stavba a fota PM tým.
Lokomotiva ř. 475.0 - b18..jpg
PAPERMANIE PŘEDSTAVUJE PM CONSTRUCTION BOX
1.4.2016 - Myslíte si, že v papírovém modelářství není, co by vás mohlo překvapit? Hrady, zámky, podvalníky apod. spoustu okýnek, koleček… trošku otravná práce, co takhle nějakého pomocníka? Mrkněte do rubriky Papírácké zajímavosti na video.
PM box.1.jpg
V RUBRICE RECENZE MODELŮ - NOVÝ ČLÁNEK - LOĎ GAMBIER BAY
23.8.2015 - Dalším modelem představeným v rubrice Recenze modelů je model americké “letadlovky“ Gambier Bay od polského vydavatele Halinski. Model není nijak velký, přesto si zaslouží pozornost.
Gambier 09.jpg
SOUTĚŽE A VÝSTAVY PAPÍROVÝCH MODELŮ


10.05.2017 - Něco od našich východních sousedů - soutěžní výstava papírových modelů v Trnavě Memoriál Ondreja Černika 03.06.2017. Tak jste jménem pořadatelů srdečně zváni.
18278324_1334035036631791_403022458270590913_o.jpg

Kopírování, úpravy, či jiné použití původních textů, částí textů, fotografií, obrázků, či jiných souborů z těchto stránek do jiných www, textových materiálů a digitálních nosičů mimo tyto stránky, je povoleno pouze s písemným souhlasem autora těchto stránek a s uvedením těchto www jako zdroje. © Jiří Velocha 2007 - 2017.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one